EUROPEAN ARTS INVESTMENTS
Malíř a grafik, studoval na UPŠ, poté u prof. Hynaise a Pirnera na AVU v Praze. Od roku 1893 profesorem na Uměleckoprůmyslové škole v Praze. Člen SVU Mánes.
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
1935, olej na plátně, 97 x 163 cm, signováno vpravo dole A.Hofbauer 35. Z rodiny autora, první prodej.